Profil společnosti

Společnost Delika byla založena v roce 1992 a patří mezi nejvýznamnější výrobce lahůdek a studené kuchyně v České republice. Produkty firmy můžete najít na pultech velkých mezinárodních řetězců, velkoobchodních sítí a v neposlední řadě také na prodejnách nezávislého trhu. Mezi naše zákazníky patří i stravovací provozy škol a nemocnic, kam dodáváme nutričně upravené výrobky dle požadavků klienta. Naši zákazníci mohou koupit výrobky také v některé z našich prodejen.

Zabezpečujeme rozvoz výrobků vlastní dopravou po celé republice. Některé odběratele zavážíme napřímo, jiné přes distribuční sklady.

Naše společnost je orientovaná na zákazníka a věnuje kvalitě svých výrobků mimořádnou pozornost. Přísně dbáme na kvalitu vstupních surovin, neustále kontrolujeme výrobní procesy, pečujeme o výrobky.

Máme zaveden systém HACCP, v roce 2002 jsme získali certifikát systému řízení jakosti dle normy ISO 9001:2000 a od roku 2006 jsme držitelem certifikátu dle standardu BRC Global Standard Food třídy A. Původní požadavky normy ISO 9001:2000 jsou nadále v systému jakosti implementovány a udržovány.

Přísná kritéria standardu BRC zavazují společnost k plnění nejvyšších požadavků na kvalitu a na zdravotní bezpečnost svých výrobků, vysokou úroveň hygieny výroby, jakosti a solidnosti v jednání.

Jsme pod neustálým dohledem státních dozorových orgánů i našich velkých odběratelů, kteří auditují náš provoz. Samozřejmostí je systém vnitřní kontroly a to jak výrobního procesu, tak finálních výrobků.

 Výrobní program
Naše výrobkové portfolio je široké, zahrnuje více než 200 druhů výrobků. Sortiment  obsahuje na jedné straně klasické lahůdkářské výrobky – majonézové a zeleninové saláty, pomazánky, chlebíčky, bagety, aspiky. Vedle toho je nezanedbatelnou oblastí segment rautových výrobků pro potřeby cateringových společností v podobě obložených mís a talířů, jednohubek a minichlebíčků. Precizní ruční práce je u nás samozřejmostí.

Reagujeme na poptávku na trhu tím, že zařazujeme stále více zeleninových, bezmajonézových salátů a lehkých pomazánek. Vyvinuli jsme řady LIGHT a FIT výrobků, které následují trendy ve výživě  a preference spotřebitelů.

Zvláštní postavení v sortimentu firmy zastává skupina obědových salátů z čerstvé zeleniny a ovoce. Vzhledem k tomu, že většinu zákazníků zavážíme denně, jsme schopni doplňovat tento sortiment neustále čerstvý.         Používáme nejkvalitnější suroviny, abychom udrželi vysoký standard kvality, na který jsou zákazníci zvyklí.

Pokud jde o balení a gramáže výrobků, dodáváme balení od 100 g až do 15 kg, vždy podle přání zákazníka.

Neustále pracujeme na vývoji novinek, abychom vyšli vstříc přáním každého zákazníka, protože  spokojený zákazník je naší prioritou.

Názory spotřebitelů jsou pro nás cennou zpětnou vazbou pro nepřetržité zdokonalování výrobních  procesů  a kvality výrobků.

Všem zákazníkům děkujeme za přízeň a důvěru.